سلام دوستان در این پست دوست دارم در مورد کسب درآمد از اینستاگرام برای شما بگم، که چرا باید از اینستاگرام کسب درآمد کنیم ؟ و چگونه می توانیم از اینستاگرام پول دربیاریم؟

راستش رو بگم من خودم حدود دو سالی است که در اینستاگرام فعال هستم و یک کسب و کار اینستاگرامی دارم که از آن پول درمیارم. کسب و کار اینترنتی از هر نوعش اینستاگرام - تلگرام - توئیتر و یا وبسایت همش عالیه و شما می تونید با رعایت نکات کوچیکی به درآمد زایی برسید.

تو این پست دوست دارم بیشتر روی اینستاگرام مارکتینگ تمرکز کنم و چند نکته باحال برای شما بگم.

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟

اینستاگرام مارکتینگ (instagram marketing) یعنی استفاده از اینستاگرام برای ساخت یک کسب و کار اینستاگرامی و کسب درآمد از آن ، یا به زبانی دیگر یعنی بتونیم از اینستاگرام بتونیم محصولی بفروشیم و پول دربیاریم.

اینستاگرام مارکتینگاینستاگرام مارکتینگ

چگونه کسب و کار خودمان را در اینستاگرام راه اندازی کنیم؟

بچه ها برای اینکه کسب و کار خودتان را روی اینستاگرام راه اندازی کنید ، اولین کاری که باید بکنید ، ( افزایش فالوور اینستاگرام ) است. شما در مرحله اول باید فالوور پیج اینستاگرام خود را افزایش بدهید، این اولین کار و مهمترین مرحله در اینستاگرام مارکتنیگ و فروش است.

با افزایش فالوور ، اینستاگرام شما را به عنوان یک فرد محبوب تلقی می کند و به همین خاطر کمک می کند که پست های شما بیشتر دیده شود و به همین خاطر کامنت و لایک اینستاگرامتان افزایش پیدا می کند که باز به همین سبب شما یک فرد و برند در اذهان مردم تلقی می شوید و فروشتان در اینستاگرام افزایش پیدا می کند.

افزایش لایک و کامنت اینستاگرامافزایش لایک و کامنت اینستاگرام

چگونه فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

راستش سخت ترین و باحال ترین مرحله شروع کسب و کار در اینستاگرام این مرحله می باشد که چگونه فالوور پیج اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

راستش رو بگم اولین مرحله این است که بشینید و یک استراتژی برای کسب و کار خودتون برای افزایش فرو ش در اینستاگرام بچینید.

بدانید که می خواهید چیکار بکنید و چی بفروشید و هدفتون از این کسب و کار چیه؟

آیا لازم است که یک طراح گرافیک برای طراحی پست هاتون داشته باشید ؟

آیا لازم است که از هشتک # استفاده کنیم؟

آیا می توانیم تبلیغات اینستاگرامی برای افزایش فالوور و افزایش فروش داشته باشیم؟

و.

پاسخ این سوال ها کمک می کند به شما که راه کسب و کار خودتون را مشخص کنید و با توجه به آن حرکت کنید.

دوستان در ابتدای کار اگر لازم داشتید می توانید برای پیج اینستاگرام خود فالوور اینستاگرام بخرید. من خودم فالوور فیک رو زیاد دوست ندارم ولی می توانید فالوور واقعی بخرید که میتونه باعث رشد اینستاگرام شما شود.

همچنین توجه داشته باشید که لایک و کامنت زیاد محصولات شما در اینستاگرام بسیار عالی عمل می کند

instagram اینستاگرام ,کسب ,کار ,افزایش ,فالوور ,یک ,و کار ,کسب و ,در اینستاگرام ,از اینستاگرام ,می کند ,افزایش دهیم؟ راستشمنبع

درآمد از اینستاگرام

فالوور فیک چگونه بوجود می آید

فالوور فیک

نمایش لیست جدید در اینستاگرام

فعال کردن پیج دی اکتیو شده

دی اکتیو کردن اینستاگرام

صفحه اکسپلور اینستاگرام

مشخصات

آخرین جستجو ها

تولید محصولات پرک و گرانول بازیافتی تخفیف سردار دلها ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تمامی مقاطع تفریحستان کنکوراز گشت و گذار با تورهای هوایی دامپزشک اینترنتی گیاهان آپارتمانی و آشپزی آشپزی